Večerní hry pro dospělé


Čím umocnit atmosféru příjemného večera plného alkoholu? Hry nemusí být pouze pro děti, stejně tak mohou sloužit jako odpověď na předchozí otázku. Některé jsou jednoduché a jsou slouží pouze pro zábavu, některé dokáží odhalit i věci, které byste běžně na ukládali pod povrch.

 hrací stůl

Beer pong

Velmi známá hra. Poskládáte na dva konce proti sobě skleničky s pitím a snažíte se trefit míčkem do sklenice protihráče, který se následně napije. Loket při házení nesmí překročit hranici stolu. Povolená přehození stolu jsou povolená pouze 3. Poté vyhrává druhý tým. Samozřejmě pravidla jsou ale rozdílná pro každou společnost jinak.

 

„Nikdy jsem“

Hru „Nikdy jsem“ může hrát neomezený počet lidí. Každý má u sebe svůj drink a sesedněte si do kruhu. Popořadě poté utvářejte věty, které začínají názvem hry. A kdo tuto činnost již provozoval, tak se napije.

Příklad:

1. „Nikdy jsem si nečistil zuby.“

A v případě, že jste si zuby čistili, se napijete. Hra končí dle vašeho uvážení, ale doporučuji pít rozumně.

 letní drinky

Twister

Alkoholový nebo svlékací twister. Hra je poměrně jednoduchá, hrajete se stejnými pravidly jako u hry Twister. Trest při spadnutí je však buď napití se drinku, nebo svléknutí části oblečení.

 

Pravda nebo úkol

Další hra, kterou může hrát neomezený počet lidí. Člověk si vybere dotyčného, kterému zadá pravdu nebo úkol. Dotyčný si vybere a poté mu prozradí, o jaký úkol či otázku se jedná. Po splnění vybraná osoba zadává pravdu nebo úkol dalšímu.

 

Školka

Také se dá zařadit mezi alkoholové hry, ovšem už jde spíše jen a pouze o to se opít. Pravidla jsou velice jednoduchá. Do kola si sesednou hráči s lahví alkoholu. Začínající se napije jednou, předá druhému, který se musí napít hned dvakrát. Další třikrát a takto dokud se některý z hráčů nevzdá. S touto hrou velice opatrně, aby jeden z vás neskončil v nemocnici.