Akce, která sklidí úspěch

Pokud jsme jako pořadatelé nebo organizátoři nějakých venkovních akcí, tak zajisté víme, jak je mnohdy všechno zařídit, tak, aby to fungovalo nejen správně, ale především efektivně. Jedna věc je všechno zorganizovat, oslovit podnikatele a předvádějící, hudební skupiny a prodejce s občerstvením a věc druhá, která se pro změnu nedá vůbec ovlivnit, bude počasí. Tady musí přijít na řadu jiná technologie, a to budou kvalitní párty stany, které poskytnou skvělé a dokonalé zázemí pro všechno, na co si jen vzpomeneme. Pak se nemusíme vůbec obávat toho, že nebudeme mít možnost celou zábavnou show moderovat nebo doplnit vhodnou hudbou. Veškerá aparatura je velmi citlivá na vlhkost a ani vítr jí rozhodně neprospěje. Díky tomu se zkrátka bude dařit každé akci, což se projeví spokojeností samotných zúčastněných diváků.

stany

Využití je naprosto skvělé

Zastřešíme nejednu párty nebo firemní či rodinnou větší oslavu, ale také kulturní nebo sportovní akci. Stany jsou ale vhodné i pro různé spolky, které pořádají během roku různé akce pro místní občany. Dokonce je možná lepší pouvažovat o jejich koupi, než dát přednost věčným zápůjčkám. Ke stavbě není třeba žádné složité nářadí, rychle se postaví a opětovně složí. Konstrukce se sice může zdát lehká, to díky hliníkovému provedení, ale přesto její stabilita se popere podle velikosti stanu i se silnějším větrem. Bezpečnostní upevnění díky zipům, popruhům a montážním kroužkům je naprosto hračka i pro nezasvěceného stavitele. Zkrátka je vyrobený tak, že i laik si se stavbou hravě poradí. Navíc se dá úsporně složit, že nezabírá vesměs žádné místo, což má výhodu při zimním skladování.

oslaa

Osvětlení udělá další kouzlo

Nemusí se jednat o světelné show. Naprosto ideální jsou LED světelné řetězy, ale samozřejmě se dají využít i jiná svítidla, která jsou určena pro venkovní osvětlení. U řetězů se nemusíme obávat žádného vzplanutí, i když budou v těsné blízkosti textilie. Jsou naprosto bezpečné, fungují přes transformátor na bezpečných 12V. Pak se dá párty prodloužit až klidně do ranních hodin, což je v případě zajímavého programu velmi příjemné.