Dřevo má všestranné použití

Na stavbu i na okrasu

Rozhlédněte se kolem sebe. Téměř všude se najde alespoň nějaká novostavba, která je obložena dřevem. Jde o velmi moderní trend, který se k nám dostal ze severských států. Tam je obložená fasáda dřevem naprosto běžným prvkem. Je to typický stavební prvek. U nás se s tímto setkáváme méně, ale už i u nás si můžete všimnout, že takový styl fasády rozhodně vynikne a zaujme na první pohled. Líbí se vám takové řešení fasády, a líbilo by se vám i na vašem domě? Hranol sibiřský modřín Gardina.cz je pro tento účel jedno z nejlepších dřev, jaké můžete použít.

dřevěný altán

U nás najdete tyto hranoly o délce 4 metry, a to za velmi příznivou cenu. Tento druh dřeva je odolný vůči povětrnostním podmínkám, protože jak už z jeho názvu vyplývá, roste v Rusku, a je velmi odolný a tvrdý. Proto je hojně využíván právě na fasádách. K montáži hranolů potřebujete distanční podložky, a to jak na fasádu, tak na pergolu. Pokud toužíte po dřevěné pergole, s tímto dřevem rozhodně dřevem nešlápnete. Co ale musíte vždy dodržet, je montážní postup. Dbejte na užití podložek, které zamezí hnilobě, na kterou je jakékoliv dřevo bohužel náchylné. Menší nařezaná prkna z těchto hranolů můžete za pomoci speciálního roštu použít právě na fasádu, a získáte tak jedinečný vzhled vašeho domova.

dřevěný obklad

Hranoly jsou zbavené kůry a nařezané na stejné díly, ale dodávány jsou bez povrchové úpravy. Snadno si je natřete či namoříte dle své potřeby. Využijte v současnosti probíhající slevovou akci, a pořiďte s kvalitní dřevěné hranoly za dobrou cenu. Ušetříte v konečném součtu hodně peněz. Roku chcete prkna použít k výrobě terasy nebo třeba přístřešku na auto, najdete u nás i doplňkový sortiment, bez kterého se při realizaci vašeho projektu rozhodně neobejdete. Nepodceňte přípravu, poraďte se s námi, a zaručujeme vám, že výsledek bude stát za to.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup