Základní informace o pr článku

Nejprve si řekneme, jak to bylo v minulosti s pr články. I tato tématika má totiž svou vlastní historii. Jakmile se začalo pracovat na textech pro klienty, dostaly základní články označení 1.0. Jednalo se o základní verzi. Jak šel čas, internet se měnil, zdokonaloval, nároky na zpětné odkazy se zvyšovaly, museli jsme zasáhnout a upravit tuto formu do nové podoby. Tu nyní znáte pod verzí 2.0. revoluční pr články v dnešní podobě mají 1800 znaků a obsahují také obrázky, které souvisí s danou tematikou. Tím se ještě více zvyšuje efektivita. Nynější podoba také moderním způsobem zaručuje vyšší úspěch, protože texty jsou kompatibilní s mobilními zařízeními a celková stabilita je daleko lepší a výraznější a to zejména na googlu, která převládá dnešnímu internetovému světu, proto cílíme na tuto skupinu, abychom vám zajistili tímto způsobem lepší výsledky, zejména posun na přední pozice při vyhledávání ve vyhledávačích.
studium na pc

Články publikované na zabezpečených webech

Revoluční typ textů má mnohé výhody. Zejména se texty publikují na webech, které mají SSL zabezpečení. Navíc tyto weby využívají tematické kategorie, takže máte jistotu, že text bude zařazen do kategorie, která odpovídá svým obsahem. Najdete v této kategorii podobnou tématiku. Každý web také obsahuje redakční obsah, o který se pravidelně staráme, takže jej pravidelně aktualizujeme.
plnicí pero

Texty gradují, neustále se vyvíjíme

V tomto ohledu rozhodně nezahálíme, a proto jsme texty přizpůsobili do dnešní podoby. Cena je 500kč. Jeden článek se vždy píše na jedno klíčové slovo. Díky tomu máte zaručenou vyšší efektivnost, naprosto maximální zlepšení pozice.
Ø Weby, na kterých se texty publikují, běží na více jak 50 serverech s různou IP adresou. Zajištěno nejenom bezpečí, ale také stabilita. Jakmile budeme text publikovat, vybereme takovou adresu, ze které zatím ještě nevychází žádný zpětný odkaz. Díky tomu máte ještě vyšší šanci na úspěch.