Sportovní dovolená v klidu? Máme tip.

Ne každému vyhovuje čilý ruch velkých horských resortů s životem, který prakticky neutichá ani v celonočních hodinách. Naopak je spousta rodin, které chtějí trávit aktivní dovolenou se svými dětmi, chtějí je mít na očích a zůstat pořád tak nějak pospolu. Navíc chtějí svou dovolenou trávit aktivně, se sportem. Kde ale najít klidné ubytování u perfektního lyžařského střediska, s okolím, které nabízí pro dny odpočinku, nebo dny se psím počasím šanci něco podniknout a nebýt odkázán jen na hotelový pokoj?

Pohodlné apartmány

Takové ubytování Červená voda Hpapartmany se nabízí nedaleko tohoto městečka, pod Bukovou horou. Ta leží mezi pohořími Jeseníky a Orlickými horami. Kdo někdy jel autem z Šumperka směrem do Rychnova pod Kněžnou, projížděl určitě přes Červenou vodu a odtud prudce stoupal do sedla pod Suchým vrchem. Buková hora leží na hřebeni po druhé straně silnice. To jen pro přiblížení polohy.

Na Bukové hoře leží unikátní středisko. Na vrchol této hory vedou horská dopravní zařízení z obou stran hřebene. To umožňuje spoustu sportovního vyžití pro milovníky sjezdového lyžování. Pro ně je k dispozici 5 sjezdových tratí, které nabízejí lyžování alpského typu. Dopravit se na hřeben a pokračovat dále na běžkách zase přivítají běžkaři. Pro jarní, letní i podzimní období je zde spousta možností pro cyklisty. Okolní hory jsou také pravým houbařským rájem. A pokud se rozhodnete prozkoumat širší okolí autem, nabízí se vám přehršel zajímavých cílů.

Žijeme sportem

Samotné apartmány nabízejí pohodlné a čisté ubytování v apartmánech pro čtyři až sedm osob. Všechny pokoje navíc disponují možností přistýlky. Jsou plně vybaveny, včetně sociálního zařízení. Pokoje disponují moderně vybavenou kuchyňkou, na pokojích je televize a v každém pokoji je k dispozici signál wifi. Apartmánový dům nabízí rovněž společné prostory pro uložení lyží nebo kol. Vyzkoušejte dovolenou v klidném prostředí ale s netušenými možnostmi vyžití.