Praktický držák na toaletní papír

Toaletní papír patří k nejdůležitějším produktům v domácnosti. Stejně jako kvalita samotného toaletního papíru je důležité, kde a na čem ho máte. Určitě není příjemné z pohledu návštěvy, pokud by byl položený pouze na zemi nebo jen na držáku, kde je místo pouze pro jeden. Ideální je kombinace obojího, protože jeden držák můžete využít k okamžitému použití, zatímco druhý jako zásobník pro více toaletních papírů. Držáky jsou vyrobeny z různého materiálu, ale mezi nejlepší patří z nerezu. Pokud si stále lámete hlavu, jaký si zrovna vybrat, tak Vám třeba pomůže zjištění, jaký materiál má pro Vás ideální vlastnosti, a který typ praktičtější.

toal. pap.

Materiál

Lámete si hlavu, jaký typ držáku si pořídit? Jestli plastový, dřevěný? Plastový patří k těm, který je cenově nejdostupnější, ale znáte to, jeho odolnost není zrovna největší. Dřevěné držáky jsou pohledné, ale ty kvalitnější už jsou dražší, a hlavně nejkomplikovanější je údržba. Mezi nejvíce používaný materiál je nerezový držák na toaletní papír https://www.brousilova.cz/kategorie-wc-vybaveni, a to především kvůli jeho vlastnostem. Je to velice jednoduché, protože působí elegantně a jeho údržba není náročná. Sice si připlatíte (ne zas tak, jak u kvalitních dřevěných), ale je to investice, která Vám vydrží do konce života.

nerez

Typy držáků

Existují dva typy držáků. Jeden z nich se používá pro zavěšení na stěnu. Ten bývá asi nejpraktičtější, jelikož se nemusíte natahovat dolů, ale stačí jen tahat a trhnout. Ještě existuje vylepšení tohoto typu, kdy je na držáku nainstalovaný i kryt, který stabilizuje toaletní papír a chrání před třeba sprejem, který použijete po vykonání potřeby. Další způsob provedení je v podobě stojánku, jenž je volně daný někde v okolí záchodu. Mnoho z nás využívá právě obě dvě varianty, aby měl po ruce, vedle pohodlného toaletního držáku na stěně i zásobník na další toaletní papíry.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup