Přírodní sirupy z bylinek a ovoce

Pitný režim je velmi důležitý pro náš organismus. Bez vody naše tělo strádá. Doplňovat tekutiny slazenými nápoji je nebezpečné kvůli přidávanému cukru a dalším chemickým látkám. Pití holé vody mnoho lidí nezvládá a i to prý organismus zatěžuje. A jak tedy zdravě doplnit tekutiny a zároveň si užít skvělou chuť? Pak je tu možnost si pořídit přírodní bio sirupy, které nabízí náš eshop. Ten má širokou nabídku různých bio sirupů. Sirupy se vyrábějí z bylinek, ovoce či květin. Je možné si zakoupit sirupy bez přidaného cukru nebo zimní příchutě.

přírodní sirupy

A z čeho přesně se tedy takové přírodní sirupy dělají? U ovocných sirupů jsou to sirupy z Arónie, manga, šípku, zázvoru, maliny, citrónu, jablek, jahod, rybízu či rakytníku. U bylinkových sirupů jsou to sirupy vyráběné z máty, meduňky, levandule, konopí, echinacei, mateřídoušky, konopí, máty, bezinky, lipového květu či pampelišky. Takový sirup z černého rybízu https://eshop.koldokol.cz/rybizove/ prodává s přidaným cukrem, ale pouze s třtinovým. Takový sirup se dá pít jako šťáva a to v poměru 1:10. Ředí se s vodou. Ale můžete ho také využít na dochucení a doslazení čajů či limonád. Používá se i do pečení.

rybízový sirup

Všechny sirupy jsou ručně vyráběné, neobsahují barviva ani konzervanty, takže jsou opravdu 100% přírodní. Z těchto důvodů je třeba po otevření láhev uchovávat v chladničce aby vám sirup déle vydržel. Tyto přírodní sirupy jsou skvělou volbou, jak doplnit potřebné tekutiny a zároveň si dopřát skvělou chuť i využít sílu bylin i ovoce a doplnit s pitím také potřebné vitamíny a využít i účinky bylinek. A to rozhodně stojí za to. Přírodní sirupy jsou skvělou volbou oproti uměle doslazovaným a dochucovaným limonádám z běžně dostupných sladkých pití. Díky tomu, že nejsou doslazované cukrem anebo jen v malém množství třtinovým cukrem, tak do sebe nedostanete zbytečné množství přebytečného cukru.