Online komunikace mezi páry

Páry, které spolu nebydlí, často nemají jinou možnost než spolu komunikovat online. Jsou páry, které se od svých mobilních telefonů neodtrhnou ani na minutu, aby se nestalo, že jednomu z daného páru bude o minutu déle trvat odepsat, než tomu druhému.

Jak se ale obecně říká, nic by se rozhodně nemělo přehánět a to ani něco takového. Komunikace ve vztahu je důležitá, ale odepisovat každou minutu rozhodně není zdravé.

fotící pár

Člověk by měl také žít i reálný život. Pokud zrovna se svou druhou polovičkou nejste, neznamená to, že jí musíte věnovat i přesto veškerý svůj čas v podobě formy online. Ano, určitě je dobře, že spolu komunikujete, ale pokud jdete například někam na návštěvu nebo někam s kamarády, jistě jim nebude příjemné, že se jim nevěnujete a pořád jen něco píšete do telefonu.

Bylo by dobré, pokud byste si s vaší polovičkou stanovili hranice. Pokud jeden z párů zrovna něco dělá, druhá osoba by jej měla nechat, ať vykoná to, co potřebuje. Uhánění je to nejhorší, co můžete udělat.

fotící se pár

Jsou lidé, kteří opravdu nemají rádi, pokud je někdo uhání, protože si pak připadají, že se musí věnovat jen své drahé polovičce a ne sami sobě. Věnovat se sobě samému je to nejdůležitější. Je celá řada důvodů, proč se páry rozcházejí. Uhánění je jedním z nich.

Je ale pravda, že si člověk ani nemusí uvědomit, že toho druhého uhání. Rozhodně by bylo dobré daného člověka na něco takového upozornit. Je sice možné, že se mu to nebude líbit, protože nikdo nemá rád, když slyší pravdu, ale jde tady o vás.

Online komunikace je způsob, jak se spojit, pokud zrovna nejste spolu. Je dobře, že zde nějaká možnost je, ale opravdu mějte na paměti, že se nic nestane, pokud například hodinu nebudete odepisovat, protože jste zrovna někde s rodinou nebo kamarády. Klidně vaší polovičce napište, že teď nějakou dobu nebudete odepisovat, aby daná osoba neměla strach, ale opravdu odložte ve společnosti vašich kamarádů nebo rodiny mobilní telefony a věnujte se jim.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup