Najděte kousek místa pro sebe

Někdo sbírá turistické známky, jiný fotky z mládí a ten zase pivní tácky. Některé koníčky zaberou více místa než jiné, ale nikdy by věci neměli omezovat prostor jiných členů domácnosti. Je to o tom, umět se domluvit a najít společně nějaké vhodné řešení.

Krabička, polička, vitrína
Některé věci se hodí k vystavení, jiné stačí uložit do krabičky. Každý by měl mít možnost to co se mu líbí uchovat. Respektovat bychom měli soukromí člověka a nepřemísťovat mu věci jinak a nedávat tak najevo že pro tyto věci není prostor.
řetěz a zámek
Najít společné řešení
Někdo sbírá poštovní známky, jiný plyšové slony, je pochopitelné že se časem plyšoví sloni začnou rozrůstat, opět je to o komunikaci a o tom najít společné řešení. Pokud to ostatním členům domácnosti nevadí a je na to prostor není důvod namítat v opačném případě je asi nejlepším řešením sbírku zredukovat. Časem by se mohlo totiž stát, že by se ostatní členové v domácnosti necítili dobře.

Vkus versus nevkus
Pokud muž inklinuje třeba k zálibě ve fotografiích aktů žen, s největší pravděpodobností s touto zálibou nenalezne pochopení u své drahé polovičky. Nebo v opačném případě, kdy žena miluje staré porcelánové panenky nemusí její muž jásat, protože mu to přijde jako vrchol nevkusu. Mělo by být toto respektováno a nedělat druhému naschvály vystavováním oněch věcí. Řešením je pak v případě fotek uložení do krabičky a v případě panenek uskladnění do neprůhledné skříně.
mnoho šuplíků 
Každý má mít doma něco, kde může mít uložené věci které má rád, ať už jde o fotky, korálky, sošky, pivní tácky nebo turistické známky. Nesmí tím však druhého omezovat v jeho prostoru nebo snad přes jeho odpor vystavovat tyto věci. Je to vždy věc vzájemné dohody, protože všichni členové domácnosti se mají právo cítit doma dobře, protože jedině tak bude doma vládnout harmonie.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup