Koupelna v domácnosti


Nepostradatelná místnost

Při zařizování bydlení často první myslíme na místnosti jako je obývací pokoj či kuchyň. Nesmíme však zapomenout na koupelnu, protože tu bude používat celá rodina každý den. Lepší je mít koupelnu a záchod oddělený, a to i z důvodu, že člověk na záchodě neblokuje celou koupelnu. Někdy to však zajistit nejde a v takovém případě bychom měli dodržet odstup záchodu od umyvadla a vany. Existují i další užitečné rozměry, které nám řeknou, jak by třeba vysoko mělo být umyvadlo a podobně. Rozvržení jednotlivého vybavení záleží také dost na rozměrech a tvaru dané místnosti.

moderní koupelna

Někdy je potíž naskládat do malého prostoru radiátor, umyvadlo, vanu a ještě nějaké ty skříňky, kam si můžeme dát všechny potřebné věci. Pokud budeme měnit umístění třeba umyvadla, tak bychom při rekonstrukci měli začít stavebními pracemi v podobě natažení potrubí pro vodu i odpad, abychom si nezašpinili a nezničili nové vybavení.

Havárie vody

Vzhledem k častému používání vody se nám může stát řada nepříjemných příhod. Takovou častou je, že nám odejde vodovodní baterie. Bohužel může být až v takovém stavu, že nám její horní pohyblivá část zůstane v ruce a všude kolem začne stříkat voda. Když navíc daná větev potrubí nemá uzávěr a musíme běžet k tomu hlavnímu, tak bez použití ucpávek či výměny baterie zůstaneme bez vody v celé nemovitosti. Výměna však není nijak náročná. Horší je, když nám třeba praskne potrubí a voda uniká do zdí a podlahy.

tekoucí kohoutek

Někde se nám udělá flek, ale z něj nepoznáme, kde přesně se nachází prasklina. V takovém případě je nejlepší pozvat si odbornou firmu, která ji pomocí speciálních metod nalezne a následně opraví. Pyšní se tím, že opraví vše, co se týká koupelny a odpadů Kanalizace-instalateri.cz, takže v případě problémů stačí zavolat a přijedou k Vám domů odborníci, kteří už se o vše postarají. Navíc se můžete těšit na přijatelné ceny.