Dbejte na profesionální image

Reprezentativní vzhled a styl by měl být v businnesu samozřejmostí. Vzhled a vlastní image, podstatně ovlivní samotný dojem a to, jak vás bude vnímat vaše okolí. To, jak budete působit, může totiž ovlivnit vaši schůzku s klientem nebo obchodním partnerem. Pracujete-li na vedoucí pozici i podřízené, vaše image dokáže ovlivnit. Důležité je, najít si svůj styl, který bude odpovídat vašemu postavení, ale především vašemu tělesnému typu.
ruce za krkem
Jste na vážkách a nevíte jak se obléci a nalíčit?
Navštivte odborníka a nechte si poradit. Stylisté vám dokáží poradit, jak se vhodně obléci, jak se nalíčit a jaký zvolit účes. Pomohou vám sladit vše dohromady, poradí jak vylepšit svůj styl tak, abyste se cítili dobře a především, abyste dobře působili na své okolí. Naučíte se sladit barevné kombinace, materiály a vhodné doplňky. Určitě se budete cítit sebevědomější a úspěšnější.
Oblečení vám pomohou vybrat s ohledem, na vaše tělesné proporce. Stylisté vhodně dokáží zakrýt vaše nedostatky a naopak vyzdvihnout vaše přednosti. Tato služba je vhodná nejen pro ženy, ale i pro muže. Muži, možná raději upřednostní individuální konzultaci. Někteří stylisté vám nabídnou svou asistenci i při nákupu oblečení. Stylisté určí vaší barevnou typologii a podle toho přizpůsobí výběr barev u oblečení. Nemusí vám přetékat šatní skříně oblečením. Stačí pár kvalitních kousků, které se naučíte vhodně kombinovat. První dojem je důležitý. Lidé, si vás totiž podle prvního dojmu zapamatují.
žena a procenta
Některé firmy dokonce v rámci firemních benefitů, poskytují možnost školení, kde se dozvíte o módních trendech, líčení a o vhodně zvolených dress codech, pro danou situaci. Jsou to takzvané image konzultace.
Naučí vás zde základní pravidla, jak dokonalou image podpořit. Neméně důležité než oblečení a líčení, je totiž umění pracovat se svým tělem, mimikou a grimasami.