Cena není jediným lákadlem, ale je tím největším

Koupit si dnes byt není tak jednoduché jako v minulosti. I proto se stále více prodávají i jejich alternativy, které jsou však cenově daleko přijatelnější.

Cena není jediným lákadlem, ale je tím největším

Je samozřejmě jasné, že každý si nemůže vydělat na vlastní bydlení, ale aby malé bytečky stály i několik milionů korun není normální. V menších městech je to ještě snesitelné, i když se i tam ceny obytných nemovitostí pomalu ale jistě zvedají. Ovšem v krajských metropolích či dokonce v Praze je situace úplně jiná. Najít si v takových městech alespoň malou garsonku za trochu rozumnou cenu už trochu hraničí s čarodějnictvím. Tak složité to je. A bude nejspíše i hůř, jelikož ceny bytů a obecně klasických typů obydlí nejenže neklesají, či alespoň nestagnují, ale stále rostou. Za pár let tento trend zdražování dojde i do menších obcích, což bude znamenat velký rozmach bydlení v podnájmech.

Chatky

Je jasné, že kdo chce bydlet pod svou vlastní střechou, bude si ji muset vybudovat od píky nebo se zkusit poohlédnout po nějaké alternativě. Upřímně řečeno, mnoho jich není. V podstatě je možné kvalitně bydlet pouze na vodě, a sice v houseboatu, případně si vybrat z moderních mobilních dřevěných domů Top-mobilnidomy.

Nejedná se o nic extra, ale na člověka alespoň nebude pršet. To však neplatí pro ty nejlepší verze mobilních domů, které skutečně nabízejí trochu více než jen střechu nad hlavou. Jsou mnohem větší než jejich předchůdci. Díky tomu se hodí i pro rodiny, i když spíše menší. jsou také již v základu špičkově vybaveny, což je samozřejmě velká výhoda. Rovněž disponují kvalitní izolací, která se stará nejen o tepelnou pohodu v interiéru, ale rovněž funguje jako zvuková bariéra. Kdo chce mít klid, ten rozhodně zklamaný nebude. A samozřejmě největším trumfem je cena, která je často i násobně nižší než cena bytu ve větším městě.

Interiér

Výhodné i pro podnikání

Velice se mobilní domy osvědčili i v mnoha podnikatelských oborech. Vzhledem k tomu, že v nich není místa na rozdávání, mohou dobře fungovat třeba jako stánky prakticky s čímkoliv, případně se dají dobře předělat na menší kanceláře, kadeřnictví nebo masážní salóny. Stačí mít jen trochu fantazie.