Zlaté stránky už jsou passé

Dávno jsou pryč doby, kdy jedinou možností, jak získat kontakt na řemeslníka či firmu, bylo kouknout do klasického telefonního seznamu, později nazvaného Zlaté stránky. Telefonní seznam poté vystřídaly vizitky. Kdekdo si je tiskl doma, rozdávaly se, házely do schránek. V práci v kanceláři měl ředitel firmy před sebou rotační vizitkovník a v něm stovky vizitek.

vizitka

I dnes jsou samozřejmě vizitky stále důležité, ale po pravdě, když budete shánět kontakt na firmu, řemeslníka, banku, lékaře, co uděláte? Budete hledat telefonní seznam, nebo hledat vizitky? Určitě ne. Buď se budete ptát svých známých a přátel, aby vám někoho doporučili, nebo najedete internet a budete hledat tam. A tady se zastavíme. Máte firmu a nabízíte služby? Pokud nebudete mít přehledné stránky na internetu a zcela jasné kontaktní údaje, nečekejte, že se vám zákazníci pohrnou. Kontakty https://nebankovnihypoteky.net/kontakty/, takto by měla vypadat stránka, na které nalezne potencionální zákazník všechny možném kontakty, jako je adresa, telefon, e-mail, datová schránka, číslo účtu. Bez kontaktů na internetu se dnes neobejde žádný podnikatel, žádný řemeslník, žádná firma. Můžete být sebešikovnější elektrikář, truhlář, zámečník, ale pokud nemáte na internetu své kontaktní údaje, zakázky se k vám nepohrnou.

byznys

Mít ty správné kontakty, to je hláška, která smrdí protekcí a korupcí, ale mít ty správné kontakty na svou firmu umístěné na internetu, to je skutečná výhra nad konkurencí, která jen rozdává vizitky, nebo je ve zlatých stránkách. Hledáte nějakou konkrétní firmu? Pokud nemá kontaktní adresu, telefonní číslo nebo e-mail na internetu, tak ji najdete, ale neoslovíte. Mít hodně kontaktů ve vizitkovníku v dnešní době už nic neznamená, dnes je důležitější, internet a na něm hromady firem s kontakty, abyste jim mohli mailovat a telefonovat.