Všestranné kešu ořechy

Kešu ořechy jsou v dnešní době jedny z nejoblíbenějších. Často jsou využívány vegany a dalšími, kteří se snaží omezit příjem mléčných výrobků. Po namočení a rozmixování z nich totiž vzniká jogurtu podobná, mléčně bílá hmota, kterou se následně nahrazují klasické výrobky jako mléko, smetana či právě jogurt. Ne nadarmo ale patří mezi nejvyužívanější ořechy, vedle příjemné chuti přináší totiž mnoho zdravotních benefitů. Obsahují například velké množství tuků. Tyto tuky patří mezi ty zdraví prospěšné a mohou tak chránit náš kardiovaskulární systém, a i přes tento jejich vysoký obsah mají kešu ořechy mnohem menší energetickou náročnost oproti jiným ořechům.

kešu ořechy

Takto si je můžou vychutnat i lidé během redukční diety. Ve větším množství se v kešu oříšcích vyskytují také sacharidy. Jejich celkový obsah není nijak závratný, ale pozor by si na měli dát diabetici. Kromě již řečeného, jsou v těchto oříšcích také mnohé vitamíny, minerály, bílkoviny, a i třeba vláknina. Z vitamínů jsou to jmenovitě K, E a všechny ze skupiny B. Z minerálních a stopových prvků pak hořčík, železo, vápník, selen nebo zinek.

ledvinovník západní

Na základě těchto obsažených látek, mohou ořechy pomoci s problémy se spánkem, posílit regeneraci těla a zlepšit činnost mozku a celého nervového systému. Po jejich konzumaci bylo pozorováno zlepšení funkci pohybového aparátu, protože díky vápníku a draslíku se posílily kosti a bylo zabráněno jejich řídnutí. Zdravé tuky vyrovnávají hladinu cholesterolu v krvi a společně s vlákninou navozují pocit sytosti na delší dobu. Navíc pomáhají s vyčerpáním, stresem a nervozitou.

Ať už patříte mezi dlouhodobé konzumenty kešu ořechů nebo je chcete vyzkoušet poprvé, ve vysoké kvalitě a v různém provedení je naleznete na stránkách Veselé http://www.veseleskoky.cz/ Veverky. Objevíte je zde upravené nasladko i naslano, takže si v nabídce jistě vybere každý.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup