S hypotékou bez registru budete mít peníze na cokoliv

Půjčit si peníze má být v dnešní době tak snadné. Jenomže je to opravdu tak snadné, jak banky a ostatní společnosti uvádí v reklamách? Ano, v některých případech, ale v jiných se můžete setkat s lidmi, kteří o tom sice nemluví, ale měli hodně velké problémy, aby vůbec nějakou půjčku získali a pakliže chtěli dokonce úvěr, tak aby získali peníze za svou nemovitost jako je tomu v případě hypotéky.

Co dnešní lidi trápí? Nejsou to jenom vysoké úrokové sazby, ale také další podmínky. Banky totiž například netolerují lidi, kteří mají nějaký záznam? O jaký záznam se jedná? Co je to za záznam? Týká se bankovních a nebankovních registrů. Do nich jsou zapsáni takzvaní dlužníci. Pokud jste někdy v minulosti dlužili bance nebo jakékoliv jiné instituci peníze a nesplatili svůj závazek včas, už tam může být zapsáno i vaše jméno. To se nevymaže dříve, jak za pár let, takže je to následně problém, když si chcete vzít nějakou půjčku nebo úvěr, protože banky tyto neplatiče netolerují, a to ani přesto, že by se jednalo například o jednu drobnost, třeba nezaplacený paušál za jeden měsíc.

kalkulačka smlouvy

Hypotéka bez registru je název pro úvěr, u kterého se ručí samozřejmě nemovitostí. Za tu získáte až 70% z její odhadní ceny. Proč je v názvu bez registru? Tento název je totiž poměrně zažitý a lidé ho stále vyhledávají na internetu, proto se ponechal i pro úvěry, u kterých se podle zákona musí registr prohledávat. Ovšem ničeho se předem nemusíte děsit. I přesto, že se do registru dlužníků nahlíží, tak úvěr můžete získat. Nebankovní společnosti mají nastavena pravidla trochu jinak, než je tomu v bankách a berou odpovědnost sami na sebe.

peníze kufřík

V případě nebankovních společností se záznamy dají tolerovat. Tyto společnosti vám dokonce pomohou s vyplacením starých dluhů nebo s oddlužením. Každý, kdo chce někomu půjčit peníze, si totiž podle zákona musí o svém klientovi zjistit finanční podmínky. Klient se totiž nesmí dostat do dluhových pastí nebo exekucí.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup