Hypotéku můžete získat i bez doložení příjmu

Chtěli byste si pořídit vlastní dům nebo byt, ale bohužel nemáte příliš dostatek financí? Chtěli byste si rádi vzít nějaký ten úvěr, ale máte obavy z toho, že nebudete vhodným žadatelem kvůli potvrzení o výši příjmů? Tohle může vyřešit tzv. hypotéka bez dokládání příjmu.

dům a financování

Na začátku byste si měli zamyslet nad tím, zda potřebujete úvěr bezúčelový či účelový, který se týká jen bydlení. U bezúčelového úvěru se jedná o americkou hypotéku, která je určená úplně na cokoliv a účelový úvěr to je klasická hypotéka, která je spojená s financováním stavby, nákupu či rekonstrukcí bydlení. U americké hypotéky, si tedy za získané finanční prostředky, můžete pořídit například nový automobil, vybavit si svoje nové bydlení, koupit si exotickou dovolenou, či si jen splnit svůj sen. Jedinou podmínkou je vlastnit nemovitost, kterou se bude ručit a to jak u banky, tak i nebankovní společnosti.

Teď se především zaměříme na ty příjmy. Na trhu se vyskytují společnosti, které doložení příjmů nechtějí, ale často se může jednat o nešťastnou lichvu, která stojí hodně peněz a kvůli ní se můžete dostat do pekelné situace a dluhové pasti.

kreditní karta

Proto je správné si pečlivě společnosti vybírat a vzít v potaz to, že je nejlepší příjmy nějakým způsobem doložit za určitých podmínek. Někdy to je tak, že příjmy máte, ale bohužel je nemáte jak doložit. Často se jedná o podnikatele či jinak pracující lidi, ale jsou to lidi aktivně pracující nebo podnikající. V tomhle případě může do spoludržení se přidat další účastník, který bude za vás ručit jako spoludlužník a doloží svoje příjmy.

Také se lze prokázat daňovým přiznáním, faktury, zisky a dalšími podobnými věcmi. Poté pouze záleží na vybrané společnosti, jak se k vaší žádosti postaví a jestli bude dokazování dostatečné a jestli budete vhodný žadatel na získání žádaného úvěru.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup