Pečujte o svou tvář!


Tvář je to, co zaujme lidi, kteří s vámi mluví hned na první pohled. Je to často to první, čeho si na vás všimnou. Proto byste jí měli věnovat zvláštní péči a nezapomínat na žádnou její část.

Jak tedy na zlepšení vzhledu vaší tváře?

Skin care

Skvělou pleť vám zaručí pravidelná péče o ni. Pokud chcete mít krásnou pleť, věnujte pečlivou pozornost vaší skin care rutině. Dodávejte vaší pleti pravidelnou hydrataci, pomocí sér i krémů, a hlavně ji každý den čistěte pomocí dvoufázového odličování. Uvidíte, jak se vám vaše pleť při pravidelné péči odmění.

skincare

Doplňky stravy

Vaší pleti mohou pomoci také doplňky stravy. Pleť si bere stejně jako ostatní části těla svou sílu i z živin a vitamínů. A tyto věci mohou mít velký vliv na to, jak vypadá. Skvělý je například zinek, který působí protizánětlivě a pomáhá s léčbou akné. Nebo selen, který podporuje tvorbu antioxidantů, a tím chrání vaši pleť před vnějšími vlivy. Nebo doplňky stravy nativního kolagenu, který vám pomůže udržet vaši pleť mladistvou a bez vrásek.

Úprava obočí

Úprava obočí může proměnit celý váš obličej, a k lepšímu. Obočí si vytrhejte do úhledného tvaru a jeho úpravě věnujte pozornost i každý den. Pročešte ho kartáčkem, přidejte případně barvu pomocí tužky nebo pudru a zafixujte gelem.

obočí

Řasy

Řasy jsou ozdobou vašich očí, a i jim byste měli věnovat pozornost. Na podporu růstu můžete použít speciální séra na řasy, anebo, pokud hledáte levnější variantu, ricinový olej. Před tím, než nanesete mascaru, natočte řasy pomocí kleštiček a řasenku nanášejte jen v jedné vrstvě, pro přirozený efekt.

Plátýnkové masky

Pokud vás čeká důležité setkání nebo událost, a chcete své pleti přidat extra šťavnatost, použijte plátýnkové masky. Ty vám po dvaceti minutách působení dodají pořádnou dávku hydratace a učiní vaši pleť jemnější. Dobrým tipem je, dát je před použitím do lednice. Tím vás i osvěží a zbaví otoků na obličeji.