Mnoho zábavy s trampolínou o průměru 366 cm

Přece jen je nutné se držet pravidla: „Kdo si hraje, nezlobí.”

Máte zahradu? Proč si tedy neudělat radost například trampolínou. Trampolína 366 cm. 366 cm je průměr trampolíny, na které si užijete mnoho zábavy.

Není to jen hračka pro malé děti, které se vydovádí a v noci o nich nebudete ani vědět. Je to i pro dospělé, kteří se chtějí vrátit do svého dětství a užít si zábavu.

Sehnat kvalitní trampolínu, která se po chvilce nerozpadne, tyče se každodenním skákáním dětí neohnou, sítě se neroztrhnou, to chce hodně úsilí při hledání. Ale kvalitní trampolína existuje.

trampolína 366

Navíc si takovou trampolínu můžete vybrat buďto v modré, červené nebo dokonce v zelené barvě. Pokud se rozhodujete mezi třemi barvami, berte v potaz, že modrá je pomalu každá trampolína, ale červená nebo zelená, takových moc není. U trampolíny jsou taktéž schůdky.

Děti se na trampolíně vyřádí a vy můžete být rádi, že dělají něco pro své zdraví a nesedí celé dny u počítače se shrbenými zády a očima až u monitoru.

Trampolíny mají nosnost až 180 kilogramů, takže není důvod mít strach tam s dítětem skákat společně nebo tam pustit dvě děti najednou. Skákací plocha má na sobě PP materiál, který je odolný proti UV záření. Nemusíte se bát, že by děti blbě dopadly a mohly z trampolíny vypadnout. Trampolína má na síti nejen ZIP, ale také ochranné svorky.

trampolína 366

Trampolínu je na zimu dobré zazimovat, jelikož vlivem mrazů a dešťů na to může konstrukce doplatit.

Cena kvalitní trampolíny, která díky plachtě má i delší životnost, se pohybuje od 5 890 Kč do 6 990 Kč.

Není nad to vidět na dětských tvářích ten úsměv, se kterým skáčou salta a různé triky. Není nad to dovádět s nimi, užívat si společný čas a smích. Proč tedy neudělat dětem radost. Trampolínu je možno dát k narozeninám, k svátku, k vysvědčení nebo i ke Dni dětí. Samozřejmě je nejlepší trampolínu darovat na jaře, když už je tepleji, aby děti mohly hned skákat a využít trampolínu na 1000 %.