Co by vám mohlo pomáhat namísto Viagry bez předpisu


Klidnější životní tempo – máte doma televizi? Zřejmě ano. A dokážete si představit, zbavit se jí? V televizi běží tolik násilí, že to má přímý vliv na lidskou psychiku, což se pak projevuje ve vzorcích chování a samozřejmě se to promítne i do sexu. Někteří lidé televizi vůbec nemají, a dobře ví, proč. Když se chtějí podívat na hezkou komedii, stáhnou si ji z Internetu a pustí, kdy mají náladu. Zklidníte-li svůj život tímto způsobem, a nebudete to přehánět ani s pracovním vytížením, váš testosteron půjde nahoru i bez Viagry bez předpisu https://www.erectmax.cz/blog/viagra-bez-predpisu-ci-receptu/.

Vhodná dovolená – jet na dovolenou do přelidněného přímořského letoviska, budete si tu připadat jako v Praze na Václaváku a moc klidu si tu neužijete. Zkuste to tentokrát třeba do hor, pronajměte si sami nebo s kamarády horskou chalupu a v tomto prostředí se vám chuť na sex rozhodně nerozplyne jako „pára nad hrncem“.

dívka v rušném velkoměstě

Stěhování do rekreační oblasti – mnozí lidé už to udělali – dali „vale“ městu a vzali život pevně do svých rukou. Nastěhovali se do celoročně obyvatelné chaty, vytápí ji levně dřevem a mají tu klid. Rozmyslete si tedy, co je pro vás prioritní, zda kariéra v centru města, ale zároveň stres a hluk, anebo život skromnější, poklidnější, ale vášnivější.

dívka u vody

Akvárium – na to pravé vášnivé a láskyplné milování musíte být naladění, a to ve stresu není možné. Vynikajícím antistresem je akvárium. Doporučujeme alespoň 160 litrů, aby vám nahradilo svým panoramatickým rozměrem televizní obrazovku. Usedněte s partnerkou před akvárium, pozorujte ten vnitřní svět a v poklidném rytmu přejděte od akvária do postele.

Erotogenní zóny – když se vás pozeptáme na ženské erotogenní zóny, co odpovíte (pokud jste muž)? Prsní bradavky, klitoris, poševní vchod, G bod, rty a jazyk. Ale co dál? Pokud opravdu neznáte další erotogenní zóny ženského těla, poradíme vám. Zkuste to s hlazením a drážděním pupíku, vlasaté části hlavy, podpaží, podkolenních jamek, třísel a chodidel. Na chodidlech si dejte záležet, protože ta jsou vysloveně erotickým centrem každé lidské bytosti.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup